Hakkımızda

Firmamız ufuk oto elektrik adıyla 2015 yılı  itibari ile kurulan yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile kendini sürekli yenileyen ve gereksinimler dahilinde kendisini güncelleyerek profesyonelleşme adına sürekli mesafe kat eden bir kuruluştur.

Firmamız müşterilerine online olarak ve mağazamızdan profesyonel hizmet vermektedir. Firmamıza bağlı facebookinstagram ve youtube hesaplarımız aktif olarak kullanılmaktadır. Bunlara ek olarak müşterilerimiz whatsapp hattı ve web mail yolu ile bize kolayca ulaşabilmektedirler.

Ufukotoelektrik.com ödeme konusunda da siz değerli müşterilerine çeşitli kolaylık ve alternatifler sunmaktadır. Web sitemiz üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kargo ücretsizdir. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Havale yolu sipariş verdiğiniz oto tüm ürünlerimizde kargo alıcı aittir. Ayrıca kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz SSL sertifikasına sahip web sitemiz üzerinden kolayca ve güvenle ödeme yapabilirler. 

Firmamıza gelen siparişler onaylandıktan sonra gönderilecek ürün gönderilmeden önce kontrol edilerek kargo hazırlanma aşamasına geçilir. tüm siparişleriniz kontrol edilip özenle hazırlandıktan sonra teslim edilmek üzere anlaşmalı kargo firmasına verilir. İlgili kargo firması ürününüzü en kısa sürede size ulaştırır.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkesi ile faaliyet gösteren ufukotoelektrik.com., iade ve değişim konusunda da siz müşterilerimize de yardımcı olmaktadır. Prosedürde belirtilen şartlar yerine getirildiği takdirde ürünlerin iade ve değişimi kolayca yapılmaktadır.

Sizler de aracınız için gerekli havalı korna ve hava kompresör sistemlerini Türkiye’nin her yerinden kolayca sipariş verebilir,  ufukotoelektrik.com güvencesiyle teslim alabilirsiniz.

Ufuk Oto Elektrik
Kayıt Ol
Şifreyi Sıfırla